UA-81705969-1

دستگاه تصفیه هوا - شارپ SHARP KC-A60 SA/EA

دستگاه تصفیه هوا - شارپ SHARP KC-A60 SA/EA
دستگاه تصفیه هوا - شارپ SHARP KC-A60 SA/EA دستگاه تصفیه هوا - شارپ SHARP KC-A60 SA/EA دستگاه تصفیه هوا - شارپ SHARP KC-A60 SA/EA
مدل کالا: دستگاه تصفیه هوا - شارپ SHARP KC-A60 SA/EA
موجودی: در انبار
قیمت: 25,500,000ریال

تصفیه هوا شارپ-مدل SHARP KC-A60 SA/EA

*لازم برای هوای آلوده شهرهای بزرگ*

دستگاه تصفیه هوا شارپ توسط تکنولوژی جدید پلاسماکلاستر اچ دی و با تولید یون های مثبت و منفی موجب از بین رفتن کلیه باکتریها، قارچها، عوامل آلرژی زا و ویروس ها (شامل ویروس آنفلوانزا) می شود. دستگاه تصفیه هوا شارپ با فیلترهای مجهز، گردو غبار ، ذرات معلق در هوا همچنین بوهای نامطبوع مانند بوی سیگار را از بین برده و محیطی کاملا سالم و پاکیزه را برای زندگی فراهم می سازد. 
دستگاه تصفیه هوا شارپ به تایید 14 مرکز علمی، بهداشتی، درمانی جهان از جمله انجمن آسم کانادا، بنیاد تحقیقات آلرژی بریتانیا، دانشگاه لوبک آلمان و دانشکده بهداشت عمومی هاروارد امریکا رسیده است. 
دستگاه تصفیه هوا شارپ دارای تعهد ده سال خدمات پس از فروش شرکت مادیران می باشد. 

و یکسال گارانتی بدون قید و شرط مادیران میباشد.

 قابلیتهای شاخص دستگاه تصفیه هوا شارپ kc-a60

 * قابلیت یون بسیار مفید سیستم پلاسماكلاستر
 * پرتاب یونهای پلاسماكلاستر باقدرت7000 یون در هر متر مكعب(ایده آل برای محیط مسکونی)
 * مساحت پوشش دهی48 متر مربع(درمحیط بیمارستانی)96 متر مربع(در دفتر کار یا فروشگاه)144متر مربع(در محیط منزل)

 * عمر مفید فیلتر 10 سال
 * مجهز به سیستم مرطوب كننده (با تکنولوژی تبخیر سرد)
 * مجهز به چهار سنسور(بو-گردوغبار-رطوبت-آلرژی)
 * نمایشگررطوبت هوا ( به صورت عددی )
 * نشان دهنده وضعیت بو ( در 3 حالت )
 * نمایش وضعیتگرد و غبار موجود در محیط
 * مجهز به چرخ جهت حمل آسان(قابلیت قفل توقف کودک)

حالا چرا باید از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنیم:

کیفیت هوایی که تنفس می کنید نه تنها می تواند تاثیر مستقیم بر روی سلامتی شما داشته باشد ، بلکه بر روی سایر جنبه های زندگی شما نیز اثر گذار خواهد بود. امروزه آلودگی هوا همه جا وجود دارد. در واقع مسئله اصلی این نیست که شما در معرض هوای آلوده قرار دارید یا خیر؟ بلکه سوال اینجاست که هوای اطراف شما چقدر آلوده است و شما چقدر می توانید این آلودگی را تحمل کنید .    

بهتر است قبل از هرچیز این واقعیت را بدانید که کیفیت هوای داخل ساختمان به مراتب بدتر از کیفیت هوا در فضای باز است. شاید باور آن مشکل باشد اما با وجود تمام گازهای سمی تولید شده توسط کارخانه ها ، ماشین آلات و اتومبیل ها  ، عواملی از قبیل حرکت دائمی هوا ، رعد و برق الکتریکی ، اشعه ماورای بنفش خورشید و ... کمک می کنند که هوا در محیط های باز به نسبت پاکیزه تر از هوای داخل ساختمان ها باشد. هوای داخل خانه ها خصوصا اگر در و دیوار خوب عایق بندی شده باشند ، نه تنها راکد و بدون حرکت است بلکه به طور مداوم با آلاینده های مختلف و آلرژن ها آلوده تر می شود.

هوای داخل ساختمان ها چقدر آلوده است؟

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) هوای داخل ساختمان ها را یکی از 5 تهدید اصلی برای بهداشت عمومی آمریکا عنوان کرده است. موضوع وقتی نگران کننده می شود که بدانیم اکثر مردم 90 درصد از زمان خود را در داخل ساختمان ها صرف می کنند که از این میان 65 درصد وقت آنها در داخل منزل می گذرد.

عمده ترین آلاینده هایی که در داخل منازل می توان یافت عبارتند از : گرد و غبار ، شوره حیوانات خانگی ، پاک کننده های شیمیایی ، بخارات متصاعد شده از صنایع چوبی مختلف ، باکتری ها ، قارچ ها ، ویروس ها ، مواد شیمیایی ، لوازم آرایشی و بسیاری مواد مضر دیگر که در داخل ساختمان ها یافت می شود.

اما علیرغم تمام این خبرهای بد ، خبر خوب این است که شما می توانید با اقدامات موثر تا حد زیادی از آلودگی هوای داخل خانه خود بکاهید. یکی از این اقدامات استفاده از دستگاه های تصفیه هوای خانگی است. همچنین بکار بستن چند پیشنهاد ساده : داخل خانه سیگار نکشید ، از اسپری های خوش بو کننده هوا کمتر استفاده کنید ، خانه را تمیز نگه دارید و روزانه چند نوبت درها و پنجره ها را باز کنید تا هوای داخل خانه عوض شود.

دستگاه تصفیه هوا چیست ؟

دستگاه تصفیه هوا وسیله‌ای است که آلودگی‌های هوا را حذف می کند. این وسایل عموماً به عنوان دستگاهی سودمند برای افراد مبتلا به آلرژی و آسم، همچنین از بین بردن دود سیگار به بازار عرضه شده است. انواع تجاری دستگاه تصفیه هوا به صورت کوچک و مستقل یا در ابعاد بزرگتر که در دستگاه‌های تهویه مطبوع در صنایع پزشکی، صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تصفیه هوا به روشهای گوناگونی قابل انجام است. در دستگاه های تصفیه هوای کوچک مقیاس (عموماً خانگی) استفاده از اثرات اشعه ماورای بنفش و تعدادی فیلتر هوا متداول تر است .

 • اشعه ماورای بنفش ضد باکتری –اشعه فرار بنفش برای استریل کردن هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش هوا به وسیله فن در مجاورت لامپ UV عبور داده می‌شود که باعث از بین رفتن میکروارگانیسم‌ها همچون باکتری‌ها و ویروس‌ها می‌گردد.
 • فیلتر – علی‌رغم تنوع فیلترهای هوا، عملکرد آن ها مبنی بر به دام انداختن ذرات موجود در هوایی است که از آن عبور می کند. فیلترها حجمی متخلخل (شامل الیاف، دانه ها یا یک حجم یکپارچه) می باشند که از عبور بخشی از ذرات جلوگیری می کنند. با کاهش تخلخل فیلتر تعداد بیشتری از ذرات در آن به دام افتاده و هوای خروجی مقادیر کم تری از ذرات معلق خواهد داشت. فیلترها امکان حذف گازهای آلاینده را نداشته و قابلیت آنها به جذب ذرات گرد و غبار و ذرات معلق محدود می گردد.
 • 5 دلیل برای استفاده از دستگاه های تصفیه هوای خانگی

  1 – تصفیه هوا باعث جلوگیری از بسیاری بیماری های مرتبط با آلودگی هوا خواهد نمود که از آن جمله می توان به : آسم ، آمفیزم ، آلرژی ها ، بیماری های قلبی و عروقی و بسیاری دیگر اشاره کرد.

  2 – هوای پاک و با کیفیت باعث خواهد شد که در فعالیت های روزمره خود ،  انرژی بیشتری داشته باشید. هوای آلوده باعث می شود که ریه ها برای بدست آوردن اکسیژن فشار بیشتری را تحمل کنند و در نتیجه سایر اندام های بدن نیز با کاهش سطح انرژی مواجه شوند. این می تواند باعث کسل شدن، خستگی مفرط و کاهش لذت شما از کار و سرگرمی هایتان شود.

  3 – مطالعات نشان می دهد که حیوانات خانگی (گربه ، سگ ، پرندگان و ...) می توانند عامل اصلی آلودگی هوای خانه باشند. برخی از افراد ممکن است به بزاق ، مدفوع ، ادرار و عرق حیوانات خانگی حساسیت داشته باشند ، علاوه بر این شوره حیوانات خانگی (سلولهای ریز که از پوست حیوانات خانگی به طور مداوم جدا شده و در هوا منتشر می شود) نیز یکی دیگر از عوامل آلودگی و حساسیت است. اگر چه بهترین راه این است که حیوانات خانگی را از خانه و حداقل از اتاق خواب خود دور نگه دارید و یا دست کم به طور مرتب فرش ، مبلمان و محیط خانه خود را تمیز کنید اما ممکن است انجام همه اینها برای شما مقدور نباشد. لذا استفاده از تصفیه کننده های هوا ، راه کار مناسب تری به نظر می رسد.

  4 – تنفس در هوای پاک باعث می شود که اندام های داخلی شما و خصوصا ریه ها ، بهتر کارکنند و در نتیجه اکسیژن بیشتری به مغز شما خواهد رسید. این موضوع کمک می کند که سرحال تر باشید و فعالیت های ذهنی شما نیز با نشاط و انرژی بیشتری انجام شوند. در نتیجه افزایش قابل توجه در میزان مسئولیت پذیری و خلاقیت شما به وجود خواهد آمد و در نهایت بازدهی و پیشرفت بیشتری را برای شما و خانواده تان به ارمغان خواهد آورد.

  5 – بدون شک پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. این امر خصوصا برای کودکان بسیار ضروری است. کودکان خردسال و به ویژه نوزادان ، بسیار مستعد ابتلا به بیماری های ریوی و همچنین اختلال در رشد جسمی هستند. بسیاری از این اختلالات در اثر آلودگی هوا به وجود می آیند و یا تشدید می شوند. تصفیه هوا باعث جلوگیری و یا دست کم کاهش احتمال ابتلا به این عوارض شده و در نتیجه منجر به ارتقای سطح سلامتی خانواده و از طرفی کاهش هزینه های سنگین پزشکی 

 • کانال تلگرامی ما در مورد تصفیه هوا شارپ:https://telegram.me/joinchat/Aht_LzupIpcUlOWuUimMOg
 • توضیحات مهم:
 • فاصله پشت دستگاه تا دیوار حداقل نیم متر باشد(جهت مکش هوا)
 • از آلوده کردن محیط با دود سیگار -قلیان-اسپند و... جلوگیری نمایید عمر فیلتر ها به شدت کاهش می یابد.
 • سعی نمایید در آشپزخانه استفاده نشود چربی های داخل آشپرخانه فیلتر ها را مسدود میکنند
 • دقت نمایید دستگاه تصفیه هوا واژگون نشود . ریزش آب داخل مدارات الکترونیکی هم به دستگاه آسیب میرساند و هم خطر برق گرفتگی دارد.
 • حداقل فاصله دستگاه تا شومینه و بخاری 1 متر میباشد این فاصله را رعایت نمایید.
 • اگر دستگاه شما ناگهان خاموش شد و یا چراغ ریست روشن گردید با ما به شماره 09121095198 تماس بگیرید.
 • در صورت خرابی دستگاه به هر علت نگران نباشید(ما هستیمwink)گارانتی مادیران برای همین وقتاستsurprise
 • توضیحات مهم در مورد فیلترهای دستگاه تصفیه هوا شارپ:فیلترهپا غیر قابل شستشو بوده و فقط با جارو برقی تمیز شود،فیلتر مرطوب کننده به علت جذب سختی آب با مایعات اسیدی شسته شود مانند آبلیمو ویا سرکه،فیلتر کربن اکتیو(ضد بو)با مایع ظرف شویی رقیق شده شستشو شود و به مقدار کوتاه(نهایت 3 دقیقه)
 • در مخزن آب دستگاه از مواد خوشبو کننده به هیچ وجه استفاده نشود.(باعث از بین رفتن فیلتر مرطوب کننده میشود)

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:
پشتیبانی: طراحی فروشگاه | طراحی سایت | خدمات سئو | جهان سایت
ماشینهای اداری شارپ © 2017